Spotkanie autorskie z Agą Sotor, 27.10.2022

W czwartkowe popołudnie, w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki, odbyło się spotkanie autorskie z Agą Sotor. Pisarka opowiedziała nam o kulisach powstania swojej pierwszej książki, komedii obyczajowej "Ambars od zaraz" oraz kolejnej powieści "Zamaskowany Zamaskowana".
sotor aga

Autorka  zabrała nas w piękną opowieść o książkach, które niewątpliwie są jej wielką życiową pasją.

Aga Sotor (ur. 1989) z wykształcenia jest romanistką i tłumaczką języka francuskiego. Książki to jej żywioł. Uwielbia literaturę piękną, powieści obyczajowe, komedie; księgarnie, antykwariaty i biblioteki. Kocha historię, styl vintage, długie rozmowy nocą, atmosferę małych kawiarni oraz wąskich włoskich uliczek. Jest fanką muzyki z lat 60tych i malarstwa impresjonistów. Najlepiej odpoczywa, spacerując po lesie. Prywatnie jest żoną i mamą, Jest mieszkanką Gminy Długołęka.

Dziękujemy za wspaniałe spotkanie.