Wojciech Jagielski w Długołęce, 13.05.2019

Dziś w Długołęce gościliśmy Pana Wojciecha Jagielskiego - dziennikarza, korespondenta wojennego, reportażystę, autora książek
Wojciech Jagielski na spotkaniu zorganizowanym przez bibliotekę w Długołęce, miejsce spotkania Urząd Gminy

Wojciech Jagielski w swoich reportażach porusza problematykę konfliktów zbrojnych Afryki, Azji Środkowej, Kaukazu i Zakaukazia. Podczas spotkania autor opowiedział o swojej drodze dziennikarskiej, reporterskim warsztacie pracy, o swoich książkach i niebezpiecznych sytuacjach, w których znalazł się zbierając materiały. Do chwili obecnej ukazało się 7 książek autorstwa Wojciecha Jagielskiego między innymi „Dobre miejsce do umierania” czy „Wszystkie wojny Lary”. Uczestnicy spotkania mieli również możliwość zakupienia książek autora oraz zdobycia autografu.

Dziękujemy Panu Wojciechowi za bardzo ciekawe spotkanie oraz wszystkim za udział w tym wyjątkowym wydarzeniu

[[ Wojciech Jagielski spotkanie autorskie  ]]