15.03.2024 Informacje

Stanisław Dzierniejko w bibliotece w Kiełczowie

Zapraszamy na spotkanie ze Stanisławem Dzierniejko
20240322_Dzierniejko_1

Stanisław Dzierniejko książkę „JANEK”, poświęcił zmarłemu przed rokiem wybitnemu aktorowi i przyjacielowi Janowi Nowickiemu. To przesiąknięta humorem i tragizmem opowieść o legendarnym Wielkim Szu, jakiego nie znaliście. Opowieść o znakomitym aktorze, amancie, ale przede wszystkim, jak podkreśla autor książki, o mądrym człowieku. „Historie, które opowiada Dzierniejko w sposób niezwykle barwny, bawią do łez, ale również do łez potrafią wzruszyć. Autor posiada niezwykły dar opowiadania anegdot.” – napisano w jednej z gazet. Stanisław Dzierniejko – politolog i dziennikarz. Twórca, producent i dyrektor naczelny dwóch renomowanych festiwali filmowych: Festiwalu Aktorstwa Filmowego i Festiwalu Reżyserii Filmowej. Laureat prestiżowej nagrody miesięcznika Forbes, PROFESJONALISTA ROKU. Autor książki „Mój pierwszy seans filmowy”.