Spotkanie z Ewą Wachowicz, 7.11.2019

To był niezapomniany wieczór w doskonałym towarzystwie.
ewa wachowicz na spotkaniu autorskim
Ewa Wachowicz, autorka programów i książek kulinarnych, producentka, dziennikarka i prezenterka telewizyjna. miss Polonia, rzeczniczka prasowa rządu RP w latach 1993–1995, a przede wszystkim wspaniała, uśmiechnięta kobieta i nietuzinkowa osobowość, skorzystała po raz kolejny z zaproszenia Gminnego Ośrodka Kultury w Długołęce. Była miss przyciągnęła do sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Długołęce blisko 200 osób, którym opowiedziała o swoim życiu zawodowych, pasjach, sukcesach i oczywiście gotowaniu.
Ewa Wachowicz przywiozła swoje książki, które chętnie i cierpliwie podpisywała jeszcze kilkadziesiąt minut po zakończeniu oficjalnej części spotkania z mieszkańcami gminy Długołęka (chociaż wśród publiczności można było spotkać również osoby z Wrocławia czy Oleśnicy). Jak na osobowość medialną przystało, Ewa Wachowicz nikomu nie odmówiła wspólnego zdjęcia, w efekcie powstała obszerna fotorelacja z całego wydarzenia do której obejrzenia serdecznie zapraszamy

Fotorelacja Ewa Wachowicz