Prenumerata Wyborcza.pl w wersji Premium dla Czytelników Gminnej Biblioteki Publicznej w Długołęce!

Grupa Agora przygotowała dla biblioteki i jej użytkowników specjalną ofertę PREMIUM – darmowej prenumeraty cyfrowej serwisów "Wysokich Obcasów" i "Gazety Wyborczej" na kwartał. Wystarczy zarejestrować się na stronie prenumeraty, podając adres mailowy, na który zostanie przyznany dostęp.

Zachęcamy do korzystania!

Aktywując ofertę Wyborcza.pl PREMIUM, otrzymujesz:

• Reportaże i wywiady z magazynów: Duży Format, Wolna Sobota, Ekonomia Plus, Wysokie Obcasy Praca, Ale Historia, Słówka
  • Wiadomości z Twojej okolicy, aż 27 serwisów lokalnych
  • Najlepsze magazyny w Polsce: pl, Wysokie Obcasy Extra, "Książki"
  • Teksty naszych europejskich partnerów m.in. Die Welt, El Pais, Le Figaro
  • Możliwość czytania na dowolnym urządzeniu, także w aplikacji na smartfonie i tablecie
  • Teksty informacyjne Wyborcza.pl (Polska, świat, gospodarka, kultura, nauka, sport)
  • Opinie redakcji i ekspertów oraz możliwość komentowania tekstów
  • Możliwość korzystania z wyborcza.pl, czyli czytania dziennika „Gazeta Wyborcza” w formie e-wydania (wszystkie teksty w układzie jak w papierowym wydaniu)
  • Newsletter codzienny (zawiera newslettery: poranny i wieczorny)
  • Możliwość komentowania tekstów
  • Bezpłatnie przekazać teksty z serwisu znajomemu
  • Kulturalne zniżki na e-booki i audiobooki
  • Zniżki do 80% od GlobKurier

Aby skorzystać z oferty, należy zarejestrować się w serwisie podając swój adres e-mail na stronie:

W związku z wejściem w życie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 20126 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy, że Państwa dane osobowe, które przetwarzamy, są bezpieczne i przetwarzane są zgodnie z zasadami wskazanymi w przepisach RODO

Dane administratora danych osobowych:

Gminna Biblioteka Publiczna w Długołęce

Długołęka, ul. Szkolna 40A

55-095 Mirków

tel. 71 315 26 86

Inspektor danych osobowych:

Kancelaria Prawna Leśny i Wspólnicy Sp. z o.o.

z siedzibą w Gnieźnie, ul. Platanowa 15,

tel. 61 424 40 33

Osoba kontaktowa: Paulina Lesiecka-Koralewska

Cel przetwarzania danych :

Państwa dane przetwarzane są tylko w konkretnych, wyraźnych i prawnie uzasadnionych celach. Dane przetwarzane są w ramach obowiązków wynikających z odpowiednich przepisów prawa, jakie ciążą na Gminnej Bibliotece Publicznej w Długołęce i w zakresie minimalnym dla zrealizowania celu ich przetwarzania.

all4web